Metai tik akimirka

Fejerverkai.png
Rytoj vėl sproginės fejerverkai. Paleis į orą ne tik eurus, bet ir padės tašką metuose.
Kokie jie buvo, tie metai?
“Mirkt blakstienomis” – štai kokie.
Tai visgi geri ar blogi? Manau, kad absoliučiai tokie, kokius juos pasidariau ir tavo buvo tokie, kokius pasidarei. Kiek ryžtingų žinsnių žengei, kiek valandų į savo svajones sudėjai, tiek ir turi. Kiek drąsos sukaupei, tiek pokyčių atėjo. Kiek įdėjai, tiek ir gavai.
Jeigu pernykštės naujametės rezoliucijos nugulė dulkėmis, gali jas pervadinti ateinančių metų vardu ir apsimesti, kad jos gyvens. (Na, dažniausios kiaulystės juk ir yra tos, kurias iškrečiame pačios sau).
Na, kas ten liko nepadaryta nuo pernai? Iš tikro, tai nesvarbu. Nesvarbu, nes svarbių dalykų niekas nepamiršta ir neapleidžia. Tad pirmiausias klausimas (čia jei jau ruošiesi vėl pasižadėti ką nors nuo Naujųjų): ar tu tikrai tikrai tikrai to REIKIA? Nes jei tik nori, nepyk, bet tau nesigaus.
Ar tavo tikslai yra realistiški?
Ar užsimerkusi matai, kokiu būdu juos pasieksi?
Ar žinai, ką, kiek ir kada turi daryti, kad juos pasiektumei?
Ar galima tavo tikslą suskaidyti dalimis ir apibrėžti tų dalių pasiekimą laike? Na iki kada, iki kada?..
Ką pasiektas tikslas tau duos?
Kaip jausiesi jo siekdama? Kaip jausiesi pasiekusi?
Naujamečių rezoliucijų nemėgstu. Esu racionalių tikslų šalininkė. Suplanuotų, apgalvotų ir apimančių visas pagrindines sritis. Šitaip neleidžiu pamiršti, kad svarbiausia yra pusiausvyra. Reguliari jų peržiūra leidžia įvertinti, ką užleidau ir į ką turėčiau atkreipti daugiau dėmesio. Bet kaip ir visame kame, taip ir tikslų kėlime: Less is more.
Nemėgstu naujamečių rezoliucijų, bet dažniausiai visvien neatsispiriu pagundai sau kažką pasižadėti. Neišmtis ir šis kartas. Žadu daugiau šypsotis, žadu kiekvieną dieną kažką padatyti gero sau ir kitiems.
Ar seksis?
Štai palmyros sako, kad seksis kitąmet blondinėms. Ypač toms, kurios puošis blizgučiais ir su šypsena leis pinigus. O aš tyčia persidažiau savo balintas sruogas ryžai. Man nereikia sėkmės ir tau jos nelinkėsiu. Aš noriu sau savo sunkaus darbo rezultatų, drąsos pagriebti pasitaikančias galimybes ir plačių horizontų. Ir tau palinkėsiu, kad ne sėkmė, o sąmoningai pasiekti tikslai klijuotų šypseną tavo veide ir visai nesvarbu, kokie jie.
Kai rytoj sproginės fejerverkai, šios dienos jau nebus. Bet tu dar turi laiko šiandien.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s