Kaip priversti Traukos dėsnį veikti savo labui?

law-of-attraction-affirmations-1011-720x380

Niutono gravitacijos dėsnis teigia, kad traukos jėga tarp dviejų kūnų yra proporcinga tų kūnų masių m1 ir m2 sandaugai ir atvirkščiai proporcinga jų tarpusavio atstumo d kvadratui: F=G x m1 x m2/(d^2). Čia G – gravitacijos konstanta. Paprastai kalbant, jei sugalvosi pratestuoti savo antgamtines skraidymo galias nuo dangoraižio stogo, bus didelis pokšt ir plekšt.
Tu gali nežinoti dėsnio formulės. Apskritai gali nežinoti, kad toks dėsnis egzistuoja, gali netikėti jo egzistavimu, bet nuo to skrydžio rezultatas tikrai nepasikeis. Tai universalus dėsnis, nepriklausantis nuo amžiaus, lyties ar religijos.
Kodėl aš apie tai?
Todėl, kad noriu pakalbėti apie kitą universalų dėsnį, dėl kurio ietis tarpusavyje kryžiuoja tiek tikri, tiek pseudo mokslininkai, tiek daug savo srityse nuveikę profesionalai, tiek įvairaus plauko gyvenimo būdo guru. Aš juo tikiu ir apie jo pasireiškimą savo kasdienybėje rašiau čia:
https://geresneneivakar.com/2017/04/29/traukos-desnis/
Šiandien norėjau suberti visus patarimus, kurie man labiausiai pravertė pajungiant šį dėsnį savo labui. Kur beskaitytumėte apie Traukos dėsnį, visuomet rasite patarimą atitaikyti norimos tikrovės dažnį – tik taip į savo gyvenimą pritrauksite tai, apie ką svajojate (įspėjimas: tai visai nereiškia, kad karveliai patys lėks į burną tau sėdint ir rymant pro langelį). Tai kaip tą dažnį sureguliuoti?!? Geras klausimas, miela drauge…

Kaip aktyvuoti Traukos dėsnį:
Įsitikink ar tikrai to nori.
Dažnai nutinka, kad nepaisant to, ką sakai sau, kažkur giliai širdies kamputyje, visiškame šešėlyje slypi priežastis, kodėl noro išsipildymo tu visiškai nenori. Nori naujų santykių, bet nenori atsisakyti laisvės, nori sulieknėti, bet nenori atsisakyti saldumynų. Gerai pagalvok, jei tavo svajonėje yra vietos žodžiui „Bet“, pirmiausia turi susitvarkyti su juo arba nustoti apgaudinėti save.
Svajok.
Nuspręsk, ko nori ir pradėk svajoti. Tarkim tu nori naujų namų. Įsivaizduok, kaip jie atrodo, pasivaikščiok po juos. Kokios spalvos sienos? Koks paveikslas kaba virš židinio? Atsisėsk ant sofos – ar patogi? Žvilgtelk į virtuvėn – kur gaminsi valgį, kur sekmadienio pietų rinksis tavo šeima? Kur leisi vasaros vakarus su draugais? Ar tavo namai turi kvapą? Ką matai pro langą? Kuo daugiau detalių sudėsi, kuo aiškiau pajausi buvimą savo namuose, tuo labiau sau padėsi.
Nori naujo darbo? Kaip atrodo tavo darbo vieta? Pasėdėk naujoje kėdėje? Apsidairyk po kabineta – kaip jis atrodo? Kokia bus tavo pirmoji darbo diena? Ką veiksi? Ką darysi kitaip, nei darai dabar?
Ir taip gali svajoti apie bet ką – „devil is in detail“. Svarbu pajausti tai, ką išsipildžiusi svajonė tau atneš.
Padaryk vietos savo gyvenime.
Nori naujo darbo, bet tavo CV mena priešistorinius laikus? Svajoji apie darnius santykius, bet tavo kasdienybėje pinasi šiknius, išsiurbiantis visas pozityvias mintis lauk? Nori keliauti, bet neturi net lagamino? (Atsimeni anekdotą apie moteriškę, svajojusią laimėti loteriją, karštai besimeldusią, bet niekada nepirkusią loterijos bilieto?). Neypatingas tas anekdotas, bet gerai susumuoja idėją – žmogau, na duok Visatai šansą… Padaryk savo gyvenime vietos trokštamiems dalykams.
Primink sau apie savo svajones.
Tam tau gali padėti teigiamos afirmacijos (teigiami sakiniai parašyti esamuoju laiku apie tai, kip tu jautiesi pasiekusi savo tikslą). Pavyzdžiui „Aš labai savimi didžiuojuosi apsigynusi magistro laipsnį“, „Aš jaučiuosi puikiai leisdama laiką savo naujuose namuose“ ir taip toliau ir panašiai… (Labiau šia tema pasiplėsiu kitą kartą, jei bus poreikis).
Dar tam gali padėti Vision Board. Apie jas rašiau čia: https://geresneneivakar.com/2017/05/26/fizinis-tavo-svajoniu-kunas-vision-board/
Mylėk save kaip savo mamą.
Tavo įsitikinimai kuria tavo realybę. Paprastai sakant, jei sakai kad gali – tu esi teisi. Jei sakai, kad negali – tu irgi esi teisi. Kiekviena neigiama mintis apie save materializuojasi tikrovėje. Tai neužteks valios? Tu nepakankamai gera? Nepakankamai protinga? Tu nieko negali pakeisti? Perrašyk šiuos sakinius atvirkščiai ir niekada nesakyk sau to, ko nesakytum savo mamai ar geriausiai draugei.
Būk dėkinga.
Nesiskųsk savo esama situacija. Neigiami jausmai pritraukia daugiau neigiamų jausmų. Nori būti liekna, bet kas kartą nusivili užsipus ant svarstyklių ir dūsauji išvydus save veidrodyje? Nori naujo darbo ir mintyse apsižliumbi (arba nusikeiki) vos tik tavo vadovas tave išsikviečia „ant kilimėlio“? Svajoji apie erdvius namus ir kas kartą burnoji ant iš lentynų virstančių rakandų? Tada jau metas nustoti. Dėkingumo jėga yra didžiulė. Jis ne tik padeda pritraukti į gyvenimą norimus dalykus, bet ir paverčia tavo laukimą daug malonesniu. O kas jei ryte pabustum tik su tuo, už ką padėkojai vakar? Mes esame linkę labai nuvertinti tai, ką jau turime. Prieš miegą padėkok už tai, ką turi ir greičiau sulauksi to, ko tau gyvenime trūksta.
O dabar svarbiausias punktas. Punktų punktas tiesiog.
Jei darai visus anksčiau aprašytus dalykus, tada svarbiausia – griebti pasitaikančias galimybes. Net jei jos ateina per neigiamas patirtis. Svarbiausia pamoka, kurią išmokau – niekada neįsisupti į nusivylimo jausmą. Taip, kartais jis vis vien užvaldo, bet ištikus nesėkmei ir praėjus pirmam impulsui visada klausiu savęs – o kokią galimybę šis nusivylimas man atveria? Ar tai reiškia, kad negavus „gero“ manęs laukia dar „geresnis“? Ką galiu išmokti ir pritaikyti ateityje?
Tas pats pritaikytina ir galimybėms tarsi netyčia apsireiškiančiomis naujo pažįstamo užlipusio tau ant kojos autobuse pavidalu, atėjusiu laišku į elektroninio pašto dėžutę, iš pažiūros neįdomiu pasiūlymu. Šiek tiek perdėtas principas buvo neblogai perteiktas komedijoje su Jim Carrey „Yes man“ („Jis sako „Taip“ – liet.), na ir šiaip, labai rekomenduoju pasiklausyti jo kalbą apie Traukos dėsnį Youtube https://www.youtube.com/watch?v=oUUU6TQh64w

Jei ką, rašyk, papasakosiu plačiau.

 


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s